Gowhite/Beyazlatma İşlemi

Cildinize parlaklık kazandıracaksınız!

Kol altı, dirsek, genital bölge ve bacak kararmalarına artık son! Güldeniz Odabaş güvencesiyle gerçekleştirilen Gowhite/Beyazlatma uygulamaları, cildin temiz ve narin görünmesine sağlıyor!

Estetik güzellik alanında yaptığı üstün çalışmalarla dikkat çeken Güldeniz Odabaş, hizmetleri içerisindeki Gowhite’ın ciltteki karartmaları yok etme konusunda olağanüstü bir etkiye sahip olduğunu belirtiyor.

Uygulama alanında Babygo ve Dermago yöntemlerinde kullanılan teknolojik cihazların kullanıldığı Gowhite yöntemi sayesinde belli seanslar sonucunda gözle görülür bir güzelliğe ulaşacaksınız. Güneş ışınları, terleme, yaşlanma gibi birçok faktör cildin tahriş olması ve kararmasına sebebiyet verebilir. Güldeniz Odabaş markasına üretilen ürünler ile gerçekleşen bu uygulama, tenin nemlenmesi ve nefes almasına doğrudan etmektedir.

Duru ve eşsiz bir cilt güzelliği…

Koltukaltı, dirsek ve genital bölgelere uygulanan Gowhite işlemlerinde herhangi bir acı ya da sızıya maruz kalmayacaksınız. Uzman personellerimiz de gerçekleşen bu işlemler, tendeki ton uyumlanmasına ulaşımı sağlayacaktır. Özellikle hassas ciltler için tam bir kabusa dönüşen kararmış bölgeler, düzenli seanslar neticesinde ortadan kalkabilir!